Bir kez daha, TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası Eğitim Merkezi olarak 7. Uluslararası Demir Çelik Sempozyumu’nun uluslararası kapsamda, uluslararası gündemin artan beklentilerine uygun olarak 26-27 Eylül 2019 tarihlerinde İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenleneceğini duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Sempozyum çelikçilere; tüm dünyadan tedarikçiler, üreticiler ve nihai kullanıcılar ile çelik endüstrisinin ihtiyaçlarını verimlilik, kalite, işçilik, maliyet, çevre, sürdürülebilirlik ve döngüsel ekonomi bağlamındakendilerinin karşılaştığı gerçek ve dinamik günlük zorlukları tartışma fırsatı sunmayı planlamaktadır.

Bu iki gün boyunca, Kongre ve Sergi Merkezinde, arzueden tüm yerel, yabancı ve uluslararası şirketlerin,çelik üreticilerine ürün ve servislerini tanıtabilme şansı olacaktır.

Bu bağlamda, yerel, yabancı ve uluslararası üreticileri, tedarikçileri, pazarlama şirketlerini, nihai kullanıcıları,üniversiteleri ve araştırmacıları daha iyi bir endüstri adına katılımcı olmaya davet ediyoruz.

7. Uluslararası Demir Çelik Sempozyumu duyurusunu indirmek için tıklayın...